nov 20, 2020

Bod v Senici zachránil v nadstavení Miloš Lačný

 

 

 

V dohrávke 13. kola Fortuna ligy, ktoré sa odohralo tento utorok, sme videli, hlavne na samom konci stretnutia, obrovskú drámu. Naši hráči nastúpili po karanténe na prvý majstrovský zápas, ktorý zvládli relatívne uspokojivo – na Záhorí remizovali so Senicou 2:2, pričom v 88. min prehrávali 0:1 a v 92. min 1:2. O bode pre náš tím rozhodol v 94. min debutujúci útočník Miloš Lačný.

 

FK Senica – ŠKF Sereď 2:2 (1:0)

 

Góly: 14. Fotr, 92. Malec – 89. Jarović, 94. Lačný

 

Vylúčenie: 69. Fotr

 

Rozhodoval: Kráľovič, bez divákov

 

FK: Fryšták- Kopečný, Carillo, Asanovič, Šimčák – Gallovič (90. Duda), Addo – Fotr, Piroska, Yenne (54. Košťál, 90. Nemec) – Malec

 

ŠKF: Yakubu – Morong, Michalík, Hučko, Mečiar (78. Slaninka)- Šumský (78. Jarović), Adekuoroye – Bušnja (83. Jureškin), Pankarićan (46. Potoma), Iván – Lačný

 

Domáca Senica sa dostala do vedenia v 14. min, keď sa po zásahu Yakubuho dostal k hlavičke Oskar Fotr – 1:0. Stretnutie výrazne ovplyvnila situácia z 69. min, keď práve Fotr zozadu nešetrne fauloval Martina Mečiara a z rúk hlavného rozhodcu Kráľoviča videl červenú kartu. Záver stretnutia, to bol jeden trhák – v 89. min vyrovnal zblízka prvým gólom v sezóne Senad Jarović. V 92. min kontrovala Senica, keď loptu do siete dorazil na vzdialenejšej žrdi Tomáš Malec – 2:1. V 94. min sa však k lopte na hranici šestnástky dostal útočník Miloš Lačný, loptu si posunul na pravačku a krásne, do vzdialenejšieho vinkla, vyrovnal. Deľba bodov znamená, že sme nášho súpera udržali v tabuľke pod sebou.

 

V 14. kole Fortuna ligy sa v sobotu 21. 11.2020 v Zlatých Moravciach v zápase s úvodným výkopom o 14:00 h stretneme s MFK Ružomberok. 

 

 

Autor: Miroslav Čief

Foto: TASR

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.