nov 20, 2020

Spoločnosť Fitogether partnerom klubu ŠKF Sereď

 

 

 

ŠKF Sereď a spoločnosť Fitogether podpísali dohodu o partnerstve pre aktuálnu sezónu 2020/2021.

 

Vďaka spolupráci s touto spoločnosťou bude klub schopný lepšie analyzovať údaje o výkonnosti hráčov A-tímu ŠKF Sereď, vyvíjať metriky, ktoré je možné sledovať počas jednotlivých tréningových jednotiek a oficiálnych zápasov.

 

Fitogether je technologická spoločnosť so sídlom v Južnej Kórei, spomínaná spoločnosť sa špecializuje na analýzu futbalových údajov. Vyvíjajú a poskytujú prenosné riešenie EPTS (Electronic Performance Tracking System) pre elitné futbalové ligy, tímy a hráčov. Sú oficiálnou partnerskou spoločnosťou EPTS kórejskej profesionálnej futbalovej (K-League) a viac ako 100 klubov po celom svete používa produkty spoločnosti Fitogether.

 

Fitogether je spoločnosť s certifikáciou FIFA a získala najvyššie hodnotenie v uplynulom programe kvality EPTS FIFA. Program Fitogether EPTS umožňuje manažérom a trénerom vedecky vyhodnotiť pohyb hráčov a umožňuje trénerom objektívny pohľad nielen v zápasoch, ale aj tréningoch.

 

 

Foto: FB Fitogether

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.