dec 18, 2020

Ľubomír Michalík predĺžil zmluvu do konca sezóny

 

 

 

ŠKF Sereď sa dohodol s kapitánom mužstva Ľubomírom Michalíkom na predĺžení zmluvy do konca aktuálnej sezóny 2020/2021.

 

Skúsený 37-ročný pilier obrany ŠKF Sereď nastúpil počas jesene v 13 dueloch, na svoje konto si pripísal 1 006 odohraných minút.

 

“Sme veľmi radi, že sme sa s Ľubom Michalíkom dohodli na predĺžení zmluvy. Je to líder nielen na ihrisku, ale aj v kabíne, správny kapitán. Pre Sereď je to veľmi dôležitý hráč. Jeho vodcovské schopnosti budeme potrebovať aj v jarných fortunaligových zápasoch,” povedal za klub generálny manažér Marián Černý.

 

K predĺženiu zmluvy sa vyjadril aj kapitán Ľubomír Michalík: “V prvom rade by som chcel poďakovať za dôveru, že som ešte v mojom veku predĺžil kontrakt o pol roka. Samozrejme, viem koľko mám rokov, viem ako sa cítim, viem, že koniec kariéry sa blíži. Myslím si, že v priebehu tohto pol roka by som vedel či už na ihrisku alebo aj mimo ihriska klubu pomôcť. Veľmi sa teším na túto výzvu. Zároveň chcem poďakovať obom odchádzajúcim trénerom za dobre odvedenú prácu v Seredi. Je mi ľúto, že skončili. Treba ísť však ďalej, dať hlavy hore, urobiť kvalitnú prípravu na jarnú časť sezóny, aby sme dosiahli čo najlepšie výsledky pre Sereď.”

 

Autor: Peter Cuninka

Nie je možné pridávať komentáre.