jan 29, 2021

Do ŠKF Sereď prichádza Slovinec Tilen Mlakar

 

 

 

Novou tvárou v tíme ŠKF Sereď je 25-ročný slovinský ľavý obranca Tilen Mlakar, ktorý naposledy obliekal dres FC Koper. S vedením nášho klubu sa dohodol na kontrakte do 31. 05. 2021opciou na ďalší rok.

 

V priebehu uplynulej jesene nastúpil za prvoligový FC Koper v 5 dueloch. V najvyššej slovinskej súťaži odohral celkovo 102 zápasov, v ktorých strelil 5 gólov.

 

„Moje prvé dojmy po podpise kontraktu sú veľmi dobré, toto je moje prvé pôsobisko mimo rodnú krajinu. Chcem poďakovať klubu a agentovi, že som v Seredi. Mojim cieľom je, pomôcť klubu napĺňať stanovené ciele, urobím maximum, aby sme ich spoločne dosiahli. Verím, že budem pravidelne nastupovať a neustále sa zlepšovať,“ načrtol svoje ciele 25-ročný Slovinec.

 

K príchodu novej posily sa vyjadril aj generálny manažér klubu Marián Černý: „Získali sme na ľavú stranu obrany hráča, ktorý má skúsenosti z najvyššej slovinskej súťaže. Veríme, že na tomto poste zvýši konkurenciu, od Tilena si sľubujeme skvalitnenie defenzívnej, ale aj ofenzívnej činnosti.“

 

VIZITKA – TILEN MLAKAR:

 

Narodený: 26. 04. 1995

Vek: 25 rokov

Národnosť: Slovinsko

Výška: 1,75 m

Váha: 70 kg

Pozícia: ľavý obranca

Predchádzajúci klub: FC Koper

Ostatné kluby: NK Zarica Kranj, NK Triglav

 

Tilena srdečne vítame v klube a prajeme mu veľa šťastia!

 

Autor: Peter Cuninka

Foto: ŠKF Sereď

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.