jan 27, 2021

Filip Pankaričan v Seredi končí, odchádza na Maltu

 

 

 

Po 3,5 roku končí svoje pôsobenie v klube ŠKF Sereď 27-ročný srbský stredopoliar Filip Pankaričan. Jeho ďalšie futbalové kroky by mali viesť na Maltu.

 

Do Serede prišiel v júli 2017MFK Skalica. Počas svojho účinkovania v klube ŠKF Sereď odohral 95 súťažných duelov, v ktorých zaznamenal 8 gólov13 asistencií.

 

V ročníku 2017/2018 sa so svojimi vtedajšími spoluhráčmi tešil z postupu do Fortuna ligy.

 

„Chcem poďakovať klubu ŠKF Sereď, že mi dali šancu hrať najvyššiu súťaž. Moje poďakovanie patrí trénerom, vedeniu, členom správnej rady, ale aj bývalým spoluhráčom. Mám pred sebou novú výzvu, nový klub. Seredi prajem veľa úspechov,“ povedal na záver svojho pôsobenia v klube Filip Pankaričan.

 

K odchodu Filipa Pankaričana sa za klub vyjadril generálny manažér Marián Černý: „Filipovi by sme chceli poďakovať za to všetko, čo odviedol pre ŠKF Sereď. Boli to pre neho pekné roky strávené v klube. Hráč požiadal o uvoľnenie do zahraničia, našiel si klub na Malte. Prajeme mu veľa zdravia a úspechov v jeho ďalšej kariére.“

 

Autor: Peter Cuninka

Foto: TASR

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.