feb 20, 2021

VIDEO – Zo Zemplína si odvážame dôležité tri body

 

 

 

V 20. kole Fortuna ligy sme zvíťazili na pôde MFK Zemplín Michalovce 2:0. Oba góly strelil v druhom polčase Miloš Lačný.

 

MFK Zemplín Michalovce – ŠKF Sereď 0:2 (0:0)

Góly: 56. a 83. Lačný.

ŽK: Žofčák, Spoljarič, Begala – Morong, Machuča

Rozhodovali: A. Somoláni – Roszbeck, Hrmo, bez divákov

 

MFK Zemplín Michalovce: Markovič – Magda, Pino Soler, Vaško, Spoljarič (70. Begala) – Neofytidis, Vojtko – Ošima (84. Ivanov), Žofčák, Zuberu (84. Trusa) – Tandir (60. Popovic).

 

ŠKF Sereď: Yakubu – Morong (90+. Mečiar), Michalík, Salimi, Mlakar (46. Slaninka) – Machuča, Šumský (88. Dani Espinar), Iván, Fábry, Eneji Moses (74. Jureškin), Lačný.

 

Hlasy po zápase:

 

Jozef Majoroš, tréner MFK Zemplín Michalovce:

 

Bol to bojovný zápas na ťažkom teréne. Obe mužstvá si vytvorili viaceré pološance. Hostia z toho dali dva góly, my ani jeden. Súpera sme veľmi do šancí nepustili, no zlý zápas sme odohrali predovšetkým v ofenzíve. Preto sme zápas prehrali.”

 

Ján Blaháč, tréner ŠKF Sereď: 

 

“Zápas sa pre nás od začiatku veľmi dobre vyvíjal. Hráči od začiatku pracovali na sto percent. Máme za sebou turbulentné obdobie, preto som rád, že sa to na tíme nijako neprejavilo. Hráči pracovali v každej formácii tak, ako sme si povedali pred zápasom. Na súpera sme sa veľmi dobre pripravili, predovšetkým sme sa snažili eliminovať jeho štandardné situácie, v ktorých patrí k najlepším v lige. Okrem dvoch gólov sme mohli dať ešte jeden, ale v prvom rade sme veľmi radi za víťazstvo.”

 

Autor: Peter Cuninka

Foto: Róbert Andrejov 

Nie je možné pridávať komentáre.