apr 25, 2021

Letný futbalový kemp 2021

apr 22, 2021

 

Neviete čo s vaším živým striebrom cez leto? Čo tak mu dopriať poriadnu dávku kvalitných tréningov, celodennej starostlivosti a hlavne veľa zábavy? Letný futbalový kemp sa bude konať v areáli ŠKF Sereď v dvoch termínoch – turnusoch, prvý termín: 5. – 9. júla 2021, druhý termín: 12. – 16. júla 2021.

 

Nenechajte v lete svoje deti len tak sa poflakovať po vonku, ale zabezpečte im niečo viac. ŠKF Sereď ponúka možnosť zapojiť sa do Letného futbalového kempu Ľubomíra Michalíka. Vašim deťom bude zabezpečená takmer celodenná starostlivosť (domov sa deti vrátia po olovrante) a prísun poriadnej dávky futbalu, futbalových tréningov, stretnutí so staršími futbalistami a v neposlednom rade, užívanie si spoločných chvíľ s kamarátmi, tou najlepšou formou – športom.

 

Letný futbalový kemp je denným táborom, to znamená, že deti ráno priveziete a po olovrante v popoludňajších hodinách si ich zasa vyzdvihnete. V rámci denného tábora je pre deti zabezpečené:

 

  • Dva plnohodnotné futbalové tréningy – denne
  • Dohľad nad deťmi kvalifikovanými trénermi
  • Výživná strava (desiata, obed, olovrant)
  • Mimo futbalové zábavné aktivity
  • Výstroj na kemp (dres a trenírky)
  • Celodenný pitný režim
  • Dohľad zdravotníka
  • Spoločný tréning s hráčmi A-mužstva ŠKF Sereď

 

Pre koho je kemp určený?

Pre všetkých futbalových nadšencov, ktorí si chcú spríjemniť prázdniny, zdokonaliť svoju futbalovú techniku a zažiť tréning s profíkmi. Stačí, ak je dieťa vo veku od 7 do 15 rokov a má záujem o futbalové aktivity.

 

Koľko stojí futbalový kemp?

Robíme to hlavne pre naše futbalové talenty, avšak v záujme zabezpečenia kompletnej starostlivosti je cena kempu určená na 150 EUR. Ak je dieťa hráčom ŠKF Sereď, poplatok je 120 EUR. Na každý termín/turnus je obmedzený počet detí.

 

Ako môžem na kemp prihlásiť svoje dieťa?

Nezáväzná registrácia bude prebiehať do 31. mája 2021. Po tomto termíne sa určí, či sa budú konať oba turnusy, počet detí na daný turnus je obmedzený.

 

Stačí zavolať na telefónne číslo: 0908 904 585 – športovému riaditeľovi mládeže: Miroslavovi Greguškovi. Dieťa môžete prihlásiť aj prostredníctvom e-mailu: skfseredakademia@gmail.com, kde je potrebné uviesť celé meno dieťaťa, dátum narodenia, meno (aké chce mať na drese), veľkosť dresu, na ktorý termín ho prihlasujete a kontakt na zákonného zástupcu.

 

Informácie o zálohovej platbe budú osobitne zaslané všetkým prihláseným účastníkom daného turnusu prostredníctvom e-mailu. Po zaplatení zálohy bude všetkým účastníkom včas zaslaný kompletný program s presným harmonogramom, ako aj pokynmi.

 

Doprajte vašim deťom plnohodnotne strávený čas, na ktorý len tak nezabudnú. My už teraz chystáme pre deti prekvapenia a tešíme sa na každého jedného účastníka.

 

Všetky potrebné informácie o Letnom futbalovom kempe 2021 si môžete stiahnuť TU!

Nie je možné pridávať komentáre.