máj 18, 2021

Organizačné pokyny pre divákov na zápas proti FK Senica

 

 

 

V záverečnom 10. kole nadstavbovej skupiny o udržanie sa vo Fortuna lige privítame v sobotu (22. mája 2021) v Zlatých Moravciach FK Senica. Výkop duelu vo ViOn aréne je naplánovaný na 19:00 hod.

 

Na základe aktuálneho COVID automatu – v rámci športových podujatí je v tzv. ružovom okrese (prvý stupeň varovania) povolený vstup na tribúny pre 500 ľudí.

 

Vedenie klubu ŠKF Sereď sa rozhodlo, že vstup divákov na sobotňajší duel so Senicou bude bezplatný!

 

Vstup na štadión ViOn arény bude umožnený, keď sa preukážu negatívnym AG testomnie starším ako 24 hodín. Podmienku negatívneho výsledku AG testu na ochorenie COVID-19 je možné nahradiť potvrdeniami o nasledovných skutočnostiach:

 

  1. a) osoba bola zaočkovaná druhou dávkou mRNA vakcíny (Moderna, Pfizer/BioNTech) proti ochoreniu COVID-19 a od tejto udalosti uplynulo viac ako 4 týždne
  2. b) osoba bola zaočkovaná prvou dávkou vektorovej vakcíny (AstraZeneca, Johnson & Johnson) proti ochoreniu COVID-19 a od tejto udalosti uplynulo viac ako 4 týždne
  3. c) osoba je viac ako 14 dní po prvej dávke očkovania proti ochoreniu COVID-19 (mRNA alebo vektorovou vakcínou), ak bola prvá dávka očkovania podaná v intervale do 180 dní od prekonania ochorenia COVID-19
  4. d) osoba prekonala ochorenie COVID-19 v období pred nie viac ako 180 dňami
  5. e) ide o osobu do 10 rokov veku (deti do 10 rokov sa testom preukázať nemusia)

 

Pre divákov je vyčlenený vstup A1 + hlavná tribúna (vstup od hlavnej pokladne). Ultras fanúšikovia ŠKF Sereď budú mať svoje miesto na tribúne D. Pred vstupom na tribúnu bude potrebné sa preukázať negatívnym AG testom (nie starším ako 24 hod.), príp. iným potvrdením. Pri vstupe na tribúnu je potrebné uviesť aj svoje údaje (meno, priezvisko, dátum narodenia, adresa trvalého pobytu a telefonický kontakt).

 

Predpisuje to vyhláška č. 208 Úradu verejného zdravotníctva SR. Organizátor podujatia, teda klub ŠKF Sereď musí o každom prítomnom divákovi viesť počas 14 dní databázu údajov. Po uplynutí tejto doby je povinný tieto osobné údaje zničiť.

 

Pretrvávajúce obmedzenia v rámci pandémie koronavírusu nedovoľujú ani otvorené bufety. To znamená, že k dispozícii nebude žiadne občerstvenie. Preto odporúčame sa dostatočne občerstviť pred samotným začiatkom stretnutia.

 

Sedí sa v každom druhom rade. Vedľa seba môžu sedieť iba ľudia z jednej domácnosti. V opačnom prípade treba dodržiavať rozostupy minimálne 2 metre.

 

Pred vstupom na tribúnu štadióna prosíme divákov, aby boli ohľaduplní ku všetkým nariadeniam – vydezinfikovali si ruky a počas celého zápasu mali prekryté horné dýchacie cesty (respirátorom FFP2).

 

Ďakujeme za pochopenie a dodržiavanie opatrení. Tešíme sa na vašu podporu! SPOLU ZA ŠKF SEREĎ!

Autor: Peter Cuninka

Foto: Jozef Bedej

Jedna odpoveď na “Organizačné pokyny pre divákov na zápas proti FK Senica”

  1. […] používa Akismet na redukciu spamu. PREVIEW: V sobotu vo ViOn aréne proti FK Senica > Organizačné pokyny pre divákov na zápas proti FK Senica > VIDEO – Z Michaloviec si odvážame cenný bod > PREVIEW: V sobotu na Zemplíne proti […]