júl 02, 2021

Druhou letnou posilou Mihajilo Popović

 

 

 

Klub ŠKF Sereď posilní 28-ročný univerzál Mihajilo Popović, ktorý naposledy obliekal dres druholigového slovenského klubu KFC Komárno. S vedením nášho klubu sa dohodol na ročnej spolupráci s možnosťou opcie.

 

“Som rád, že som v Seredi. Chcem poďakovať klubu a trénerovi, že mi dali šancu, vážim si možnosť, zahrať si Fortuna ligu. Budem sa snažiť na ihrisku splatiť dôveru, ktorú do mňa klub vložil,” to boli prvé slová novej posily Serede.

 

“Mihajilo je skúsený hráč, ktorý má toho na futbalových trávnikoch veľa odohraného. Je to tvrdý, rýchly obranca, je však použiteľný na viacerých postoch. Sme radi, že sme našli riešenie na vystuženie našich defenzívnych radov. Vítame ho v klube a prajeme mu veľa úspešných zápasov vo farbách Serede,” povedal na margo novej posily ŠKF Sereď generálny manažér klubu Marián Černý.

 

Mihajilo Popović pôsobil na Slovensku vo viacerých kluboch – FK Dubnica nad Váhom, MŠK Rimavská Sobota, FK Slovan Dusľo Šaľa, MFK Zvolen, MFK Skalica či naposledy KFC Komárno.

 

V uplynulom ročníku druhej najvyššej slovenskej súťaže odohral vo farbách KFC Komárno celkovo 30 súťažných duelov, v ktorých zaznamenal dva presné zásahy.

 

Mihajilo, vitaj v ŠKF Sereď!

 

VIZITKA – MIHAJILO POPOVIĆ

 

Narodený: 01. 01. 1993

Vek: 28 rokov

Národnosť: Srbsko
Výška: 180 cm

Váha: 77 kg

Pozícia: obranca

Predchádzajúci klub: KFC Komárno (2. liga)

Ostatné kluby: RFK Novi Sad, KAS Eupen, FK Dubnica nad Váhom, MŠK Rimavská Sobota, FK Slovan Dusľo Šaľa, Donji Srem, MFK Zvolen, ATSV Stadl-Paura, MFK Skalica

 

Autor: Peter Cuninka

Foto: ŠKF Sereď

Nie je možné pridávať komentáre.