aug 19, 2021

Na zápas so Slovanom bez obmedzení

 

 

 

Predaj vstupeniek na zápas 5. kola Fortuna ligy 2021/2022 medzi ŠKF Sereď ŠK Slovan Bratislava (22. augusta 2021, 18:00 hod. – Štadión Antona Malatinského – City Arena v Trnave) bude prebiehať v dvoch fázach:

 

  • Predpredaj vstupeniek: v piatok (20. augusta 2021) na sekretariáte klubu ŠKF Sereď (Športová 2809, Sereď) od 9:00 hod. do 12:00 hod.
  • V pokladni na Športovej ulici v Trnave (vedľa vstupu na západnú tribúnu) – v deň zápasu (22. augusta 2021) od 16:00 hod.

 

Na zápas s ŠK Slovan Bratislava sa diváci dostanú bez obmedzení, čiže bez akéhokoľvek preukazovania. Na západnej tribúne bude otvorený aj bufet. Zápasu sa môžu zúčastniť aj fanúšikovia hostí (max. 5% z aktuálnej kapacity štadióna – podľa režimu zvoleného organizátorom zápasu).

 

Duel s ŠK Slovan Bratislava bude v režime ZÁKLAD (umožňuje to vyhláška ÚVZ SR č. 241, ktorá je platná od 12. augusta 2021).

 

Zápas v režime ZÁKLAD znamená, že fanúšik si zakúpi vstupenku a na zápas sa dostane bez obmedzení. Je tu však limitovaná kapacita 1 000 divákov.

 

Na fortunaligový zápas proti ŠK Slovan Bratislava bolo stanovené jednotné vstupné 7 eur. Deti do 10 rokov v sprievode dospelej osoby majú vstup na štadión zdarma. Je však potrebné sa preukázať napr. kartičkou poistenca. Otvorená bude opäť len západná tribúna – vstup B.

 

Vstuppobyt na štadióne je možný len s prekrytými hornými dýchacími cestami (napr. rúško, šál, šatka).

 

Klub ŠKF Sereď umožní skupinám detí do 14 rokov vstup na duel so Slovanom zdarma. Športové kluby alebo skupiny detí zo škôl do 14 rokov sa môžu na daný zápas prihlásiť e-mailom: marketing@skfseredfutbal.sk

 

Z tejto e-mailovej adresy bude záujemcom zaslané potvrdenie prihlásenia + všetky potrebné informácie k voľnému vstupu na Štadión Antona Malatinského – City Arena v Trnave. Nahlasovanie je možné najneskôr do piatka 20. augusta 2021 do 20:00 hod.

 

Podmienkou je vek do 14 rokov, skupiny detí musia prísť v sprievode dospelej osoby. Vstupné pre detidoprovod (1 dospelá osoba na 10 detí) je voľné! Pre prihlásené deti + doprovod bude vyčlenený sektor 28 (západná tribúna, vstup B).

 

Fanúšikov dôrazne žiadame, aby prišli pred výkopom zápasu v dostatočnom predstihu a predišli tak prípadnému čakaniu v radoch.

 

Autor: Peter Cuninka

Nie je možné pridávať komentáre.