aug 16, 2021

Na zápas so Slovanom skupiny detí do 14 rokov vstup zdarma

 

 

 

Klub ŠKF Sereď umožní skupinám detí do 14 rokov vstup na domáce fortunaligové zápasy zdarma. Platí to už od duelu 5. kola Fortuna ligy proti ŠK Slovan Bratislava (nedeľa, 22. 08. 2021, 18:00 hod. – Štadión Antona Malatinského – City Arena v Trnave).

 

Športové kluby alebo skupiny detí zo škôl do 14 rokov sa budú môcť na daný zápas prihlásiť e-mailom: marketing@skfseredfutbal.sk

 

Z tejto e-mailovej adresy bude záujemcom zaslané potvrdenie prihlásenia + všetky potrebné informácie k voľnému vstupu na Štadión Antona Malatinského – City Arena v Trnave. Nahlasovanie je možné najneskôr do piatka 20. augusta 2021 do 20:00 hod.

 

Podmienkou je vek do 14 rokov, skupiny detí musia prísť v sprievode dospelej osoby. Vstupné pre detidoprovod (1 dospelá osoba na 10 detí) je voľné! Pre prihlásené deti + doprovod budú vyčlenené sektory 27 a 28 (západná tribúna, vstup B). Na duel proti ŠK Slovan Bratislava bude opäť otvorená len západná tribúna – vstup B.

 

Vstuppobyt na štadióne je možný len s prekrytými hornými dýchacími cestami (napr. rúško, šál, šatka).

 

Duel s ŠK Slovan Bratislava bude v režime ZÁKLAD (na státie max. 50% kapacity, na sedenie v interiéri aj exteriéri 75%, maximálne však do 1000 osôb v exteriéri, do 500 v interiéri).

 

Režim ZÁKLAD (všetky osoby bez ohľadu na očkovanie a testovanie) – BEZ PODMIENOK.

 

Autor: Peter Cuninka

Nie je možné pridávať komentáre.