aug 24, 2021

Yann Michael Yao: Chcem pomôcť tímu do TOP 6

 

 

 

V nedeľňajšom súboji 5. kola Fortuna ligy medzi ŠKF Sereď a ŠK Slovan Bratislava (0:1) sa v drese Serede predstavila aj nová posila z trnavského Spartaka – Yann Michael Yao. Krídelník z Pobrežia Slonoviny nastúpil v základnej zostave a na ihrisku pobudol do 66. minúty, keď ho vystriedal Ondřej Machuča.

 

“Zápas so Slovanom bol pre mňa premiérový v drese Serede. Na ihrisku som sa cítil dobre. Chcem poďakovať mojim novým spoluhráčom, ako ma prijali. Rovnako realizačnému tímu, že mi dali dôveru od začiatku zápasu,” povedal na úvod 24-ročný futbalista ŠKF Sereď a zároveň dodal: “Klobúk dolu pred celým tímom, na ihrisku sme odovzdali maximum. V ďalších zápasoch budeme tvrdo pracovať. Verím, že prídu aj dobré výsledky a budeme získavať dôležité body.”

 

“Moje prvé dojmy sú výborné. Sereď je teraz ako moja druhá rodina. Chcem sa čo najrýchlejšie adaptovať na nové prostredie, pretože niektoré veci sú pre mňa na začiatku trochu nové,” priblížil svoje prvé dojmy po príchode Serede.

 

“Do Serede som prišiel s cieľom pravidelne nastupovať v základnej zostave. Chcem pomôcť tímu prebojovať sa do TOP 6 Fortuna ligy. Verím, že spolu to dokážeme,” povedal na záver rozhovoru Yann Michael Yao, ktorý v Seredi podpísal ročný kontrakt s možnosťou opcie.

 

Autor: Peter Cuninka

Foto: Marián Bazala

Nie je možné pridávať komentáre.