okt 01, 2021

Generálnym partnerom klubu – stávková spoločnosť ORION TIP

 

 

 

Generálnym partnerom klubu ŠKF Sereď sa stala stávková spoločnosť ORION TIP. Významnou súčasťou tohto generálneho partnerstva je aj používanie marketingového názvu ŠKF ORION TIP SEREĎ. V rámci vzájomnej spolupráce sa fanúšikovia môžu tešiť na rôzne súťaže o zaujímavé ceny.

 

Už v sobotňajšom ligovom súboji proti FK Senica bude prednú stranu dresov hráčov ŠKF Sereď zdobiť logo ORION TIP s dúhovou hviezdou.

 

“Sme veľmi radi, že máme príležitosť spolupracovať s takým silným partnerom, akým je stávková spoločnosť ORION TIP. Sme zároveň veľmi hrdí na to, že sa takáto silná značka spája s našim klubom. Je to pre nás určitá zodpovednosť, aby sme reprezentovali po všetkých stránkach túto významnú spoluprácu tak, aby bola úspešná pre obe strany. Pevne veríme, že je to začiatok úspešnej éry v našom klube,” povedal generálny manažér klubu Marián Černý.

 

Na trhu kurzových stávok je spoločnosť ORION TIP vychádzajúcou hviezdou. “Už teraz sa tešíme na všetko, čo prinesie obom stranám naše partnerstvo. S klubom nás spája mnoho spoločného. Sereď sa v sezóne 2017/2018 prebojovala medzi futbalovú elitu na Slovensku, kde sa úspešne etablovala. Vidíme v tom paralelu s našou spoločnosťou, ktorá vznikla práve v tom období a v krátkom čase sa výrazným spôsobom presadila na poli kurzových stávok. Od samého začiatku sa snažíme podporovať rôzne športové odvetvia a to aj v súčasných, pre šport ťažkých časoch. I z tohto dôvodu sme sa rozhodli pre spoluprácu s klubom ŠKF ORION TIP Sereď. V prvom rade nás oslovili jeho ambície a vízie do budúcnosti. Klub má veľkú hráčsku základňu s množstvom mladých talentovaných hráčov a veľmi dobre pracuje s mládežou. To nás teší, pretože aj my pokladáme za veľmi dôležité motivovať mladých ľudí k športu a celkovo k pohybovým aktivitám. Zároveň partnerstvo vnímame ako ďalší míľnik v oblasti marketingovej prezentácie ORION TIP-u. Veríme, že spojením našich značiek vznikne silná vzájomná spolupráca a spoločne budeme rásť a posúvať sa v každej oblasti. Sme hrdí na to, že od tejto chvíle budú futbalisti zo Serede nosiť na dresoch hviezdne logo našej stávkovej kancelárie,” vyjadril sa ku vzniku významného partnerstva riaditeľ spoločnosti ORION TIP SK, a.s. Milan Chocholák.

 

Viac na www.oriontip.sk

Nie je možné pridávať komentáre.