apr 21, 2022

Letný futbalový kemp v ŠKF Sereď sa blíži

 

 

 

Neviete, čo bude vaše dieťa robiť počas letných prázdnin? Čo tak mu dopriať poriadnu dávku kvalitných tréningov a hlavne veľa zábavy? Letný futbalový kemp sa bude konať v areáli ŠKF Sereď v dvoch termínoch:

 

Prvý termín: 4. – 8. júla 2022

Druhý termín: 11. – 15. júla 2022

 

Nenechajte v lete svoje deti len tak sa povaľovať doma. ŠKF Sereď ponúka možnosť zapojiť sa do Letného futbalového kempu všetkým deťom. Vašim deťom bude zabezpečená celodenná starostlivosť (od 8:00 – 16:00 hod.) a prísun poriadnej dávky športu, futbalových tréningov, stretnutí so staršími futbalistami a v neposlednom rade, užívanie si spoločných chvíľ s kamarátmi, tou najlepšou formou – športovou aktivitou.

 

Letný futbalový kemp je denným táborom, to znamená, že deti ráno priveziete a po olovrante v popoludňajších hodinách si ich vyzdvihnete. V rámci denného tábora je pre deti zabezpečené:

 

  • Dva plnohodnotné futbalové tréningy denne
  • Dohľad nad deťmi kvalifikovanými trénermi
  • Výživná strava (desiata, obed, olovrant)
  • Mimofutbalové zábavné aktivity
  • Vodné atrakcie
  • Výstroj na kemp (dres a trenírky)
  • Celodenný pitný režim
  • Dohľad zdravotníka
  • Spoločný tréning s hráčmi A-mužstva Serede

 

 

Pre koho je kemp určený?

 

Pre všetkých futbalových nadšencov, ktorí si chcú spríjemniť prázdniny, zdokonaliť svoju futbalovú techniku a zažiť množstvo zážitkov s kamarátmi.

 

Stačí, ak je dieťa vo veku od 7 do 15 rokov a má záujem o športové aktivity.

 

 

Koľko stojí futbalový kemp?

 

Robíme to hlavne pre naše futbalové talenty, avšak v záujme zabezpečenia komplet starostlivosti je cena kempu určená na 150 EUR. Ak je dieťa hráčom ŠKF Sereď, poplatok je 120 EUR. V prípade, že ide o dieťa zo sociálne slabšej rodiny (jeden rodič, finančné problémy, detský domov a pod.), je riešená každá žiadosť individuálne.

 

 

Ako môžem svoje dieťa prihlásiť na kemp?

 

Dieťa môžete nezáväzne prihlásiť prostredníctvom e-mailu na adrese: skfseredakademia@gmail.com, kde uvádzajte celé meno dieťaťa, či je členom ŠKF Sereď (aká kategória), dátum narodenia, aké meno chce mať na drese, veľkosť dresu, termín, na ktorý dieťa prihlasujete a kontakt na zákonného zástupcu. Následne dostanete ďalšie informácie ohľadom platby a organizácie kempu. Nezáväzná prihláška sa mení na záväznú až po uhradení zálohy na účet organizátora kempu. V prípade ďalších otázok prosím kontaktujte športového riaditeľa mládeže Miroslava Gregušku, kontakt: 0908 904 585.

 

Kompletný program s presným harmonogramom, ako aj pokynmi bude včas zaslaný všetkým účastníkom, ktorí už zaplatili zálohu.

 

Doprajte vašim deťom plnohodnotne strávený čas, na ktorý len tak nezabudnú. My už teraz chystáme pre deti prekvapenia a tešíme sa na každého jedného účastníka.

 

Projekt je realizovaný s finančnou podporou mesta Sereď.

Nie je možné pridávať komentáre.