apr 26, 2022

Zo Žiliny vezieme bod

 

V sobotnom zápase 7. kola nadstavbovej skupiny remizovali futbalisti ŠKF ORION TIP Sereď s MŠK Žilina 1:1. Sereď je tak naďalej piata o päť bodov pred svojím súperom.

 

MŠK Žilina – ŠKF ORION TIP Sereď 1:1 (0:1)

Góly: 46. Ďuriš – 34. Cobnan.

 

Rozhodovali: Sedlák – Halíček, Vass, ŽK: Nemčík – Ljubičič, Matheus, Šulek, Iglesias, 347 divákov

 

Zostavy:

 

Žilina: Belko – Rusnák (58. Owusu), Minárik, Nemčík, Anang – Slobodník, Mráz (59. Myslovič), Iľko – Kaprálik, Jambor (59. Sauer), Ďuriš

 

Sereď: Chudý – Ljubičič, Popovič, Šulek – Potoma (84. Matheus), Fábry (70. Haša), Morong, Cobnan (78. Todoroski), Jureškin – Yao (69. Radič), Iglesias

 

 

Hlasy po zápase:

 

Juraj Jarábek, tréner Serede: “Žilina robí s mladými futbalistami najlepšie na Slovensku, to sa dnes potvrdilo. Dnes nás prekvapili svojim rozostavením, ale my sme chceli zahroziť z kontry, čo sa nám aj podarilo. V druhom polčase sme to preskupili, Ljubičiča sme posunuli na šestku a paradoxne sme inkasovali. To sa stáva, po góle sme boli lepší. S bodom je spokojnosť, Žiline treba zložiť poklonu.”

 

Peter Černák, tréner Žiliny: “Prišli sme k súperovi, ktorý má najlepšiu jarnú formu, mali sme problémy v kádri, ale chlapci sa stotožnili s novým systémom dobre. Škoda inkasovaného gólu, v tom čase sme hrali dobre. Vyrovnali sme, súper mal dobré príležitosti, ktoré sme ustáli a bod je spravodlivý.”

 

 

Ďalší zápas našich hráčov sa odohrá v sobotu 30.4.2022 o 18:00 na štadióne Antona Malatinského v Trnave,kde našimi súpermi bude DAC Dunajská Streda.

 

Lístky bude možné zakúpiť v predpredaji v piatok 29.4.2022 na sekretariáte klubu (Športová 2809, Sereď) od 9:00 do 12:00 a takisto aj v deň zápasu od 16:30 v pokladni na ŠAM vedľa vstupu na západnú tribúnu. 

 

Foto: Lukáš Grinaj 

Nie je možné pridávať komentáre.