aug 22, 2022

Emócia, srdce, bojovnosť

 

V 3. kole sme privítali doteraz, takisto, neporazené OK Častkovce. Tak aj vyzeral úvod zápasu, keď obe mužstvá začali vo vysokom tempe.

 

Vedenia sa ujali hostia v 20. minúte. Jirka sa odhodlal k strele spoza šestnástky a tá zapadla do domácej brány. V 28. minúte bolo vyrovnané. Vantruba unikol na pravom krídle a po jeho prihrávke už Michalička nemal problém skórovať – 1:1. Chvíľu na to obdržal Mpofu druhú žltú kartu a oslabil tak naše mužstvo. To ale nebolo všetko. V 57. minúte odišiel predčasne pod sprchy aj Kovchar a hostia mali výhodu o dvoch hráčov. Väčšinu času držali loptu na svojich kopačkách ale vyloženú šancu si nedokázali vypracovať. A tak prišiel trest v podobe našich dvoch gólov. Najprv v 59. minúte unikol Michalička a svojim druhým gólom v zápase naklonil misky váh na našu stranu. Potom prišla 69. minúta a strela Vidu z 30 metrov skončila až v sieti hosťujúceho brankára – 3:1. Vo zvyšku zápasu sa hostia ešte snažili urobiť niečo s výsledkom, vypracovali si aj šance ale obrana, na čele s brankárom Leckéšim, stála na pevných nohách a drámu nedopustila.

 

 

ŠKF Sereď – OK Častkovce 3:1 (1:1)

 

Góly: 28. a 59. Michalička, 69. Vida – 20. Jirka

R: Švolík – Juhos, Obertová

ČK: 30. Mpofu, 57. Kovchar (obaja Sereď)

500 divákov

 

ŠKF: Leckéši – Kovchar, Remeň, Hladík “C”, Janso, Vida (90. Púchlo), Mpofu, Spód (84. Bohuš), Mikeš (59. Ďurina), Vantruba (84. Pavlovčík), Michalička (90. Sklenár)

 

OK: Kišac – Jirka (42. Mišák), Halás, Valo (65. Fako), Mizerák, Laurinec (71. Ahmad), Sládek, Žákech, Jibril (46. Majkút), Zelenay (46. Buček), Minaroviech

 

Vyjadrenia trénerov:

 

Eduard Pagáč (ŠKF): “Takýto zápas často nezažijete. Jeden zo sponzorov mi povedal, že tridsať rokov chodí na futbal, ale toto ešte nevidel. Za nasadenie a tímovosť sme si zaslúžili vyhrať. Spravili sme viac pre výhru. Do rubriky Zaujali v kole by som mohol dať azda všetkých.”

 

Roman Hodál (OK): Zápas vplyvom mojich zlých rozhodnutí, ktoré určili smer zápasu sme prehrali. Zápas si poriadne rozoberieme.”

Nie je možné pridávať komentáre.