mar 03, 2023

Predsezónny rozhovor s trénerom A-tímu Eduardom Pagáčom

 

 


1. Tréner, zimná prestávka za nami. Čo nové sa udialo v kuchyni Serede?

 

E.P.: “S prípravou som spokojný, odohrali sme 9 prípravných zápasov, presne tak ako sme si to naplánovali, absolvovali sme trojdňové sústredenie, za čo som veľmi rád, a hlavne počas zimnej prípravy sa nikto dlhodobo nezranil, čo je obrovské pozitívum.

 


2. Zmenil si dizajn mužstva? Priblíž nám príchody a odchody hráčov počas prestávky. A či máš zakladnú kostru tímu podľa svojich predstáv..

 

E.P.: “Samozrejme, že počas prestávok prichádza k určitému pohybu v kádri, tak isto to bolo aj u nás cez zimu, dúfam, že sa nám podarilo mužstvo “okysličiť” správne, príšli mladí chalani Filip Buchel, Matej Klačman, Michal Dedok a Kingsley Iheme.

 

 

3. Po odstúpení Kalnej ste klesli na 4.miesto. Je určený cieľ na umiestnenie po jarnej časti? O prípadnom postupe vyššie sa nerozpráva?

 

E.P.: “Odstúpenie Kalnej neovplyvníme, tak to ani neriešim, že sme klesli po ich odstúpení… Tak isto neriešim ani postup a umiestnenie v tabuľke, budeme riešiť každý zápas a v každom zápase musíme spraviť maximum pre dobrú hru a úspešný výsledok.

 

 

4. Víkend kedy máte voľno (pôvodne proti Kalnej) budú hráči vyťazení prípravným zápasom alebo dostali nejaké individuálne plány?

 

E.P.: “Bude v tom víkende voľno, nepodarilo sa nám zohnať súpera podľa mojich predstáv… A od začiatku prípravy chalani nemali ani jeden víkend voľný, tak teraz ho budú mať…

 

 

5. Kto podľa teba vyhrá súťaž a naopak kto zostúpi spolu s Kalnou?

 

E.P.: “Postúpi ten kto bude mať najviac bodov. A hlavne  ten čo postúpi, nech si to zaslúži aj herným prejavom… Vypadnutie je ťažké povedať, samozrejme Vrakuňa je na tom najhoršie, ale ešte sa nevie, koľko mužstiev vypadne, takže to záleží aj od počtu…

 

 

6. Vieme o tebe, že máš “úchylku” na botasky. Koľko párov vlastníš? 🙂 A máš nejaké ozaj tip top najobľúbenejšie?

 

E.P.: “je to moja “úchylka” 🙂 Mám okolo 40 párov tenisiek… Obľúbené nemám 😉 A ďakujem za rozhovor.

 

Rovnako aj my ďakujeme hlavnému trénerovi za rozhovor a prajeme veľa úspešných zápasov v jarnej časti. Hneď prvé kolo odohrajú naši zverenci už zajtra, t.j. v sobotu 4.3. od 14:00hodiny s Vrakuňou na ihrisku súpera.

 

 

Nie je možné pridávať komentáre.