jún 13, 2023

V piatok 9.6.sa odohralo ďalšie EL Seredico

 

 

V Hornom Čepeni po druhýkrát praskali tribúny vo švíkoch. Otcovia nabudení po septembrovej prehre chceli deťom vrátiť požičané. Zápas hraný 2×30.minút v úvode ovládli otcovia a v rýchlom slede viedli 2:0. Deti ŠKF sa ale nezložili a do konca polčasu otočili stav na 3:2. V druhom polčase sa deti dostali do trháku 6:3. S otcami to vyzeralo zle nedobre ale útočná légia Dodo Cicák – Kamil Vydarený – Daniel Kramár búšila čo to dalo až sa otcovia so záverečným hvizdom rozhodcu dočkali vyrovnania na 6:6 a oslavovali premiérový bod v EL Seredico. 

 

Keďže zápas skončil remízou tak museli rozhodovať penalty medzi deťmi a mamami (kopali si navzájom). Samozrejme ženušky svojich manželov či partnerov nepodržali a prehrali s deťmi 6:10 🙂 A tak sa v konečnom účtovaní stali deti opäť víťazmi druhého pokračovania EL Seredico.

 

 

Na záver si všetci pochutili na parádnej torte od Janky Jarášovej a ďalších dobrotách, ktoré boli rozprestreté na stoloch. Všetkým zúčastneným veľmi pekne ďakujeme a vidíme sa na 3.pokračovaní ságy EL Seredico v septembri 😉

 


Projekt realizovaný s podporou mesta Sereď.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie je možné pridávať komentáre.