máj 14, 2023

Letný futbalový kemp 2023

 

 


ŠKF Sereď organizuje 4. ročník Letného futbalového kempu

 

 

Ako minulý rok, aj počas tohto leta ponúka ŠKF Sereď všetkým mladým športovcom možnosť zapojiť sa do Letného futbalového kempu, ktorý sa bude konať v areáli ŠKF Sereď v dvoch termínoch – turnusoch: prvý termín v dňoch 3. – 7. júla 2023, druhý termín v dňoch 10. – 14. júla 2023.

 

Neviete, čo s vaším dieťaťom počas leta? Čo tak mu dopriať poriadnu dávku kvalitných tréningov a hlavne veľa zábavy?

 

 

Čo ponúka denný tábor pre vaše ratolesti?

 

Nenechajte v lete svoje deti bez pohybu a zážitkov. Vašim deťom bude zabezpečená takmer celodenná starostlivosť od 8:00 – 16:30 a prísun poriadnej dávky športu, futbalových tréningov a v neposlednom rade užívanie si spoločných chvíľ s kamarátmi tou najlepšou formou – zábavou.

Letný futbalový kemp je denným táborom, čo znamená, že deti ráno priveziete a po olovrante v popoludňajších hodinách si ich zasa vyzdvihnete. V rámci denného tábora je pre deti zabezpečené:

dva plnohodnotné futbalové tréningy – denne,
množstvo súťaží,
dohľad nad deťmi kvalifikovanými trénermi,
výživná strava (desiata, obed, olovrant),
mimofutbalové zábavné aktivity,
výstroj na kemp (dres a trenírky),
celodenný pitný režim,
dohľad zdravotníka
 
 

Ako môžem na kemp prihlásiť svoje dieťa?

 

Nezáväzná registrácia bude prebiehať do 31. mája 2021. Po tomto termíne sa určí, či sa budú konať oba turnusy, neodkladajte to na poslednú chvíľu, počet detí na daný turnus je obmedzený. Dieťa môžete prihlásiť  emailom na skfseredakademia@gmail.com, kde vám bude zaslaný formulár na vyplnenie. Po jeho odoslaní a zaplatení zálohy 50 eur (záloha je vratná po 10.6.2023 len v prípade zrušenia kempu zo strany organizátora) bude všetkým účastníkom včas zaslaný kompletný program s presným harmonogramom, ako aj pokynmi. Všetky ďalšie potrebné informácie o Letnom futbalovom kempe 2023 nájdete na stránke https://www.skfseredfutbal.sk/ a https://www.facebook.com/seredskyskf

 

V prípade ďalších informácii stačí zavolať na telefónne číslo 0908 904 585 športovému riaditeľovi mládeže Miroslavovi Greguškovi.

 

 

Koľko stojí futbalový kemp a pre koho je určený?

 

Určený je pre všetkých športových nadšencov, ktorí si chcú spríjemniť prázdniny a zažiť kopec zábavy. Stačí, ak je dieťa vo veku od 6 do 15 rokov a má záujem o športové aktivity.

 

V záujme zabezpečenia kompletnej starostlivosti je cena kempu určená na 160 eur. Ak je dieťa hráčom ŠKF Sereď, poplatok je 130 eur.

 

Doprajte vašim deťom plnohodnotne strávený čas, na ktorý len tak nezabudnú. ŠKF Sereď už teraz chystá pre deti prekvapenia a tešia sa na každého jedného účastníka.

 

 

 

 

 

2 odpovede na “Letný futbalový kemp 2023”

  1. Martina píše:

    Dobrý deň,chcem nahlásiť dve deti na denný kemp Sereď.Poprosím o formulár pre nahlásenie.Ďakujem s pozdravom Nemcová.

    • ŠKF píše:

      Dobry den, prosim postupujte podla pokynov napisanych v clanku. Dakujeme. S pozdravom ŠKF